výběr barvy výběr barvy

JSEM TVŮJ ...
JSEM Sakurový

Kuchyňský robot Sencor STM 48 RS
Má barva je barvou křehkých květů, které na počátku jara promění sakurové stromy v nádherné kytice, přinese do tvé kuchyně něhu, krásu a plnou náruč křehkosti a citů. Je i trochu sentimentální, ale uklidňuje a hřeje. Mé srdce je kovové, pohání mě silný a spolehlivý motor a pomohu ti se vším, nač si jen vzpomeneš.

a
výběr barvy výběr barvy

kvalita v kovu
se 6letou zárukou

Celokovová krása zvenku i zevnitř. Kovové tělo podporují celokovové převody, které jsou zárukou extrémní výdrže. Vysoká kvalita a poctivé zpracování kuchyňského robota umožnily výrobci použít silný a zároveň velmi tichý motor. Celokovové jádro včetně převodů představuje další důkaz kvality. Stejně jako 6letá záruka na motor.

Zaruka
a
propečení propečení

planetární
systém

Takzvaný Multi-motion drive efekt, neboli planetární systém hnětení, míchání a šlehání, má oproti jiným systémům velkou řadu výhod. Vzhledem k tomu, že nástavce rotují jednak kolem své osy a zároveň kolem obvodu mísy (tedy kolem osy převodovky), je zaručeno bezezbytkové a dokonalé promíchání obsahu mísy. Můžete si tedy být jisti, že se do potřebné konzistence zpracuje 100 % surovin a že dojde k úplnému promísení všech ingrediencí.

a
propečení propečení

4,5 l Nerezová
nádoba

Základem kuchyňského robota je hnětací mísa. Její kvalita, objem a snadná ovladatelnost určují spokojenost uživatele. My pro vás máme čtyřapůllitrovou nádobu, ve které můžete připravit až 1,5 kg těsta, anebo v ní ušlehat až 8 vaječných bílků najednou. Vyrábí se z vysoce kvalitního leštěného nerezového materiálu, snadno se odnímá, velmi dobře se myje a může samostatně stát na kuchyňské desce. Díky dvěma držadlům se s ní výborně manipuluje.

a
propečení propečení

bohaté
příslušenství

Až rozbalíte krabici s robotem, bezesporu vás potěší velmi bohaté a především praktické příslušenství vašeho nového pomocníka. Najdete v ní míchací a šlehací metlu, hnětací hák, mlýnek na maso, nástavec na plnění uzenářských výrobků, kráječ a struhadlo. Porohlédněte si detailně příslušenství ...

 • Míchací metla

  0 / 0

  Míchací metla

  Míchací metla ve tvaru písmene A je ideální pro přípravu krémů a lehkých těst bez kvasnic.

  Míchací metla
 • Šlehací balónová metla

  0 / 0

  Šlehací balónová metla

  Šlehací balónová metla je skvělá pro šlehání smetany a vaječných bílků.

  Šlehací balónová metla
 • Hnětací hák

  0 / 0

  Hnětací hák

  Hnětací hák je ideální na těžká a tuhá těsta s kvasnicemi.

  Hnětací hák
 • Mlýnek na maso

  0 / 0

  Mlýnek na maso

  Mlýnek na maso se dvěma mlecími disky – hrubý (8mm) a jemný (3mm) – schopný umlít jakékoli maso přesně na konzistenci, kterou pro daný pokrm potřebujete.

  Mlýnek na maso
 • Plnič uzenin

  0 / 0

  Plnič uzenin

  Nástavec na plnění uzenářských výrobků, se kterým hravě zvládnete domácí klobásky, jitrnice nebo párky.

  Plnič uzenin
 • Kráječ a struhadlo

  0 / 0

  Kráječ a struhadlo

  Kráječ a struhadlo se třemi vyměnitelnými nástavci pro hrubé, jemné a plátkové strouhání. Snadno si s ním poradíte například s přípravou zeleninových salátů, bramborových chipsů nebo se strouháním ořechů.

  Kráječ a struhadlo
propečení propečení

dokoupitelné
příslušenství

Už tak rozsáhlé příslušenství můžete ještě doplnit dalšími „vychytávkami“. K dispozici je například: výrobník těstovin, odšťavňovač opatřený šnekovým lisem nebo výrobník cukroví.

 • Výrobník pasty

  0 / 0

  Výrobník pasty

  Sada nástavců, se kterými hravě připravíte domácí těstoviny jakéhokoli tvaru. Linguine, tagliatelle či lasagne pro vás budou absolutní hračka.

  Výrobník pasty
 • Odšťavňovač

  0 / 0

  Odšťavňovač

  Odšťavňovač vybavený šnekovým lisem dokáže získat z ovoce maximum tekutiny, chuti a vůně, a poskytne vám tak kdykoli čerstvou a zdravou šťávu.

  Odšťavňovač
 • Výrobník cukroví

  0 / 0

  Výrobník cukroví

  Chcete překvapit své nejmilejší? Stačí zvolit jeden ze 4 krásných tvarů, které vám umožní vytvořit lahodné dobroty jednoduše, v poklidu domova. Vždyť co je příjemnějšího, než vychutnat si se svými nejbližšími kávu s cukrovím připraveným doma a s láskou.

  Výrobník cukroví